کمپ ترک اعتیاد گل

کمپ ترک اعتیاد گل محلی برای درمان و ترک ماده مخدر گل بوده و در واقع باید یک مرکز درمانی باشد. افرادی که به عنوان بیمار وارد کمپ ترک اعتیاد گل می شوند، قبل از هر چیز باید با سم شناسی و ویژگی های این ماده مخدر آشنا شوند و به صورت کاملا دقیق بدانند، ماده مخدرگل چه بلایی بر سر اندام های داخلی و ذهن و قوه تشخیص آن ها می آورد.

ماده مخدر گل

ماده مخدر گل یکی از مشتقات ماده مخدر ماریجوانا بوده و با این نام شناخته می شود. در کمپ ترک اعتیاد گل در مورد ترکیبات و اثرات توهم زا و تاثیرات آن بر سلامتی اموزش داده شده و معتادان در این خصوص به اگاهی می رسند. در واقع استفاده از نام گل برای این ماده مخدر نوعی فریب مصرف کننده ها است. چون موادی مثل حشیش و هرویین از سال های دور مورد تنفر خانواده ها قرار گرفته اند اما نام جدید گل چون به زشتی حشیش و هرویین نیست و خانواده ها هم شناختی از آن ندارند، انتخاب شده است. در کمپ ترک اعتیاد گل کاملا در مورد عواقب و خطرات ماده مخدر گل آموزش داده می شود.

عواقب استفاده از ماده مخدر گل

پزشکان و متخصصان در کمپ ترک اعتیاد گل در خصوص اثرات و عواقب استفاده از این ماده مخدر به خانواده ها هشدار داده و معتقدند اثرات توهم زا و اعتیاد اوری آن چیزی کمتر از حشیش و هرویین نیست.

خاصیت توهم زایی این مخدر ۳ برابر حشیش و هرویین بوده و فرد بعد از مصرف دچار ضربان قلب شدید و هزیان گویی و سیر در رویاهای خطرناک می شود.

در کمپ ترک اعتیاد گل عواقبی نظیر بی قراری، افزایش اشتها، قرمز شدن چشم ها، بیماری های ریوی و فلج مغز برای این ماده مخدر عنوان کرده و گفته می شود شخص دچار یک بی انگیزگی و نوسانات عصبی شدید خواهد شد.

جوان ها چرا به ماده مخدر گل گرایش پیدا کرده اند؟

در کمپ ترک اعتیاد گل به خانواده ها و والدین آموزش داده می شود، که تصور نکنند ماده مخدر گل یک ماده مخدر جدید است، در واقع این مخدر به اصلاح جدید ترکیباتی از ماریجوانا بوده و فروشندگان برای فریب جوانان نام آن را تغییر داده اند.

این مخدر قوی یک حالت سرخوشی و شادی موقتی در جوانان ایجاد می کند و همین امر باعث شده است که تمایل آنها به این ماده مخدر بیشتر شود در حالیکه یک چنین تاثیری بسیار کوتاه بوده و بعد از آن عوارض و مشکلات داخلی و روانی بروز می کند.

افرادی که از ماده مخدر گل استفاده می کنند چه نشانه های ظاهری دارند؟

متخصصین در کمپ ترک اعتیاد گل معتقدند تجربه نشان داده است، افرادی که از این ماده مخدر استفاده می کنند، دچار وابستگی روانی به آن شده و در صورت عدم مصرف پرخاشگری و رفتارهای هیجانی خواهند داشت.

این افراد بسیار بی انگیزه و بی تفاوت بوده و احساسات خود را نسبت به خانواده و جامعه و اطرافیان از دست می دهند.

با بررسی هایی که در کمپ ترک اعتیاد گل روی افراد بیمار صورت گرفته مشخص شده است، تمایل نوجوانان و جوانان با سن خیلی پایین به این ماده مخدر افزایش پیدا کرده است و به وفور هم در دسترس آنها قرار دارد، برای همین خانواه ها باید بیش از هر موقع دیگری با فرزندانشان ارتباط عاطفی برقرار کرده و مراقب رفت و امد و معاشرت هایشان باشند.

بهترین کمپ ترک اعتیاد گل چه کمپ هایی هستند؟

بهترین کمپ ترک اعتیاد گل، آن هایی هستند که پزشکان متخصص و روانکاوان آشنا با این ماده مخدر را به کار گرفته و به صورت تخصصی روی این نمونه ها کار کرده باشند.

معتادین به این ماده مخدر با معتادین با مواد مخدر دیگر تفاوت دارند و تنها کسی می تواند به آن ها کمک کند که حالات روحی و جسمی و نحوه درمان این بیماران را شناخته و در این امر متخصص و با تجربه باشد. بنابراین مراجعه به کمپ ترک اعتیاد گل بهترین راهکار است.

آوای میعاد رهایی

کمپ ترک اعتیاد گل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *