کمپ ترک اعتیاد آوای میعاد رهایی
آخرین تحقیقات در خصوص اثرات اعتیاد بر روی مغز
دی ۱۷, ۱۳۹۵
spcom-2
دلیل اصلی اعتیاد آن چیزی که شما فکر می کنید نیست
دی ۱۷, ۱۳۹۵
opium

بهترین روش های ترک تریاک

 

 

تریاک با درصد بالایی از مرفین که در خود دارد می تواند احساس درد و سلول های عصبی مرتبط به درد را ضعیف نماید. فرد معتاد پس از مصرف مداوم تریاک بگونه ای خواهد شد که بودن استفاده از تریاک احساس درد را خواهد داشت و در واقع اگر در ابتدا موجب رفع درد شود پس از مصرف مداوم خود دلیلی برای ایجاد درد خواهد شد. بدن انسان خود مرفین را تولید می نماید اما پس از اینکه معتاد تریاک را استفاده می نماید بدلیل وجود مورفین در تریاک بدن دیگر مورفین را تولید نمی نماید و این موجب می شود که افراد معتاد به دلیل عدم استفاده از تریاک احساس درد نمایند و همین وجود احساس درد موجب مصرف مداوم تریاک شود.

 

درمان ترک تریاک

 

روش های دارویی بسیاری برای ترک تریاک وجود دارد که به صورت قرص و یا شربت می باشد. متادون از جمله دیگر راه های درمانی می باشد که برای ترک تریاک بکار گرفته می شود اما تحقیقات خود نشان می دهد که خود متادون نیز اعتیادآور می باشد و نمی تواند داروی خوبی جهت ترک تریاک باشد.

 

bayer_heroin_bottle

درمان ترک تریاک از گیاه کامل تریاک

 

گیاه کامل تریاک در خود ترکیبات مختلفی را دارد و با استفاده از گیاه کامل تریاک می توانید احساس درد را از بین ببرید و در کنار آن آرامش و نیز احساس خواب آوری و نشاط را داشته باشید. گیاه تریاک علاوه بر درمان تریاک می تواند برای ترک هروئین و نیز کراک را هم موثر باشد. شربت تریاک که از گیاه تریاک گرفته می شود عصاره ای از گیاه تریاک می باشد.

 

 

شربت تریاک

 

شربت تریاک طبق تحقیقات بهترین روش درمانی برای ترک اعتیاد شناخته شده است و می تواند با کاهش درد ناشی از ترک تریاک ، سختی ترک اعتیاد را کم نماید. نام شربت ترک تریاک اپيوم تينگچر می باشد .در مدت ۳ روز سم تریاک از بدن فرد خارج می شود. این شربت می بایست تحت تجویز پزشکی داده شود زیرا که امکان مصرف بی رویه این شربت وجود دارد.

دیدگاه ها بسته شده است