مرکز ترک اعتیاد لاکچری آوای میعاد رهایی

TDCS تحریک الکتریکی مغز

مطالب این صفحه

اجرای درمان TDCS توسط دکتر سعید جلیلی نیکو(روانشناس و مشاور خانواده)
دستگاه tDCS یکی از دستگاههای مربوط به نوروتراپی است . نوروتراپی به معنی درمان،اعصاب و یا درمان سلول های عصبی است. ازاین وسیله درمانی هم اکنون در اکثر کشورهای پیشرفته استفاده می شود،
این وسیله یک ابزار کمکی برای درمان است که افراد سالم نیز می توانند برای افزایش توان عملکرد مغزی،تقویت حافظه و افزایش قدرت یادگیری ازآن استفاده کنند .
درضمن بعنوان درمان کمکی در بیماری های مثل افسردگی ،اضطراب ، بی خوابی ، سردردهای میگرنی ،فیبرو میالژی ، بازتوانی سکته مغزی ، اختلالات تکلمی که به دنبال سکته مغزی ایجاد شده،انواع دردهای مختلف بدن که به دارو جواب نداده ، وز وزگوش ، پارکینسون ، آسیب های ناشی از ضربه نخاع ، کاهش اشتها ،تعدیل وزن ، تقویت حافظه دربیماری آلزایمر و بیش فعالی کودکان بکار میرود و در مورد خانم های حامله ای که از بیماری افسردگی رنج میبرند و بعلت محدودیت در مصرف داروی ضد افسردگی نمی توان به آنها دارو تجویز کرد بهترین و بی ضررترین وسیله دراین مورد انتخاب روش tDCS است ،چون هیچگونه عوارض جانبی ندارد.

 

تست شخصیتی مینه سوتا MMPI-71
تست توسط دکتر سعید جلیلی نیکو( روانشناس مشاورمرکز) تحلیل و تفسیر می گردد.
saeedjalilinikoo@gmail.com
این آزمون به عنوان یک ابزار عینی مبتنی بر خودگزارش دهی می باشد که به عنوان یکی از معتبرترین ابزارها برای ارزیابی آسیب شناسی روانی در حوزه بالینی و غیربالینی مورد استفاده می گردد.
این تست، آیتم های نظیر افسردگی، رفتارهای ضداجتماعی، اجبار به مصرف و…مورد ارزیابی و سنجش قرار می دهد.
این تست به صورت رایانه ای اجرا می گردد و تحلیل و تفسیر آن در اختیار بیمار قرار داده می شود.

 

 

 

 

1 دیدگاه دربارهٔ «TDCS تحریک الکتریکی مغز»

  1. سلام من کارگرشهرداریم ۵ساله بی۲ مصرف میکنم روزی دوباردیگه بیزارشدم ازخدامه ترک کنم فقط توراخداکسی میتونه درموردهزینش کمکم کنه خداعوضشو مید دختردانشجودارم دوست ندارم اونا بفهمن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن