مرکز ترک اعتیاد لاکچری آوای میعاد رهایی

کمپ ترک اعتیاد گل

کمپ ترک اعتیاد گل

مطالب این صفحه

کمپ ترک اعتیاد گل(ماریجوانا)

کمپ ترک اعتیاد گل(ماریجوانا)  یا ماری جوانا محلی برای درمان و ترک ماده مخدر گل(ماریجوانا) بوده و در واقع باید یک مرکز درمانی باشد. افرادی که به عنوان بیمار وارد کمپ می شوند، قبل از هر چیز باید با سم شناسی و ویژگی های این ماده مخدر آشنا شوند و به صورت کاملا دقیق بدانند، ماده مخدر گل(ماریجوانا) چه بلایی بر سر اندام های داخلی و ذهن و قوه تشخیص آن ها می آورد.

ماده مخدر گل(ماریجوانا)

ماده مخدر گل(ماریجوانا) یکی از مشتقات ماده مخدر ماریجوانا بوده و با این نام شناخته می شود. در کمپ ترک اعتیاد گل در مورد ترکیبات و اثرات توهم زا و تاثیرات آن بر سلامتی اموزش داده شده و معتادان در این خصوص به اگاهی می رسند. در واقع استفاده از نام گل برای این ماده مخدر نوعی فریب مصرف کننده ها است. چون موادی مثل حشیش و هرویین از سال های دور مورد تنفر خانواده ها قرار گرفته اند اما نام جدید گل(ماریجوانا) چون به زشتی حشیش و هرویین نیست و خانواده ها هم شناختی از آن ندارند، انتخاب شده است. در کمپ ترک اعتیاد گل کاملا در مورد عواقب و خطرات ماده مخدر گل(ماریجوانا) آموزش داده می شود.

عواقب استفاده از ماده مخدر گل

پزشکان و متخصصان در کمپ ترک اعتیاد در خصوص اثرات و عواقب استفاده از این ماده مخدر به خانواده ها هشدار داده و معتقدند اثرات توهم زا و اعتیاد اوری آن چیزی کمتر از حشیش و هرویین نیست.

 

خاصیت توهم زایی این مخدر ۳ برابر حشیش و هرویین بوده و فرد بعد از مصرف دچار ضربان قلب شدید و هزیان گویی و سیر در رویاهای خطرناک می شود.

در کمپ ترک اعتیاد ماریجوانا عواقبی نظیر بی قراری، افزایش اشتها، قرمز شدن چشم ها، بیماری های ریوی و فلج مغز برای این ماده مخدر عنوان کرده و گفته می شود شخص دچار یک بی انگیزگی و نوسانات عصبی شدید خواهد شد.

جوان ها چرا به ماده مخدر گل گرایش پیدا کرده اند؟

در کمپ ترک اعتیاد گل(ماریجوانا) به خانواده ها و والدین آموزش داده می شود، که تصور نکنند ماده مخدر گل یک ماده مخدر جدید است، در واقع این مخدر به اصلاح جدید ترکیباتی از ماریجوانا بوده و فروشندگان برای فریب جوانان نام آن را تغییر داده اند.

در این ویدیو به شرح علت گرایش به مصرف گل و بیان احوالات کسانی که گل مصرف میکنند پرداخته می‌شود که سادگورو عارف هندی با بیش از ۱۴ میلیون فالوور در اینستا و یوتیوب به این مسئله، که مسئله‌ای جهانی است می‌پردازد. تا آخر، این ویدیو را ببینید.

دانلود ویدیو

نشانه های ظاهری افرادی که از گل(ماریجوانا) استفاده می کنند:

متخصصین کمپ ترک اعتیاد معتقدند تجربه نشان داده است، افرادی که از این ماده مخدر استفاده می کنند، دچار وابستگی روانی به آن شده و در صورت عدم مصرف پرخاشگری و رفتارهای هیجانی خواهند داشت.

این افراد بسیار بی انگیزه و بی تفاوت بوده و احساسات خود را نسبت به خانواده و جامعه و اطرافیان از دست می دهند.

با بررسی هایی که در کمپ ترک اعتیاد گل روی افراد بیمار صورت گرفته مشخص شده است، تمایل نوجوانان و جوانان با سن خیلی پایین به این ماده مخدر افزایش پیدا کرده است و به وفور هم در دسترس آنها قرار دارد، برای همین خانواه ها باید بیش از هر موقع دیگری با فرزندانشان ارتباط عاطفی برقرار کرده و مراقب رفت و امد و معاشرت هایشان باشند.

بهترین کمپ ترک اعتیاد گل(ماریجوانا) چه کمپ هایی هستند؟

بهترین کمپ ترک اعتیاد گل(ماریجوانا)، آن هایی هستند که پزشکان متخصص و روانکاوان آشنا با این ماده مخدر را به کار گرفته و به صورت تخصصی روی این نمونه ها کار کرده باشند.

معتادین به این ماده مخدر با معتادین با مواد مخدر دیگر تفاوت دارند و تنها کسی می تواند به آن ها کمک کند که حالات روحی و جسمی و نحوه درمان این بیماران را شناخته و در این امر متخصص و با تجربه باشد. بنابراین مراجعه به کمپ ترک اعتیاد گل(ماریجوانا) بهترین راهکار است.

\"آوای
آخرین مطالب

1 دیدگاه دربارهٔ «کمپ ترک اعتیاد گل»

  1. آقا این بابا سادگورو خیلی خوب حرف زد به نظرم آدم گل میکشه یه حالت بی‌خیالی و همه چی به اونجات پیدا میکنه مثل این عارفا ولی خب دووم نداره و بعد یه مدتی همش فکر و خیال و عصبانیت حال آدمو داغون میکنه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن